Romana  Magyar  English 
958LEI + TVA

UTP102HV-FS20-1080

Convertor semnal video analogic HD (HD-TVI/ AHD/ HD-CVI) la fibra optica pentru doua canale

  • Convertor semnal video analogic HD (HD-TVI/ AHD/ HD-CVI) la fibra optica pentru doua canale. Semnalele sunt transmise necomprimat printr-o fibra optica.

    SPECIFICATII

    Semnale: 2 x video analogic HD 1080P (2MPX) / 960P (1.3MPX)/ 720P (1MPX)/ 960H / D1 / CIF
    Impedanta intrare/ iesire video: 75 Ohm
    Distanta transmisie: 20Km
    Putere emisie: -8dBm ~ -3dBm
    Sensibilitate receptie: -25dBm
    Comunicatie unidirectionala
    Conectori video: BNCPort FO: FC simplexTip FO: 50/125u multi-mode, 62.5/125u multi-mode, 9/125u single mode
    Lungime de unda: 1310nm & 1470nm ~ 1610nm
    Carcasa: aluminiu, negru
    Alimentare: 5Vcc / 1A (surse de alimentare incluse)
    Temperatura de operare: -10°C ~ 75°C
    Umiditate: 0-95% fara condensare
    Masa bruta: 1.5kg

Din aceeasi categorie