Romana  Magyar  English 
3180LEI + TVA

UOF116VD-S20

Convertor video CVBS si date la fibra optica - 16 canale video si unul de date

  • Convertor semnal video analogic (CVBS) si date (PTZ RS-485) la fibra optica pentru 16 canale. Semnale sunt transmise necomprimat printr-o fibra optica single-mode. Rackabil 19" standard.

    Semnale: 16 x video, 1 x date RS485
    Banda semnal video: >8MHz
    Viteza canal date: 0-400Kbps
    Distanta transmisie: 20Km
    Putere emisie: -8dBm ~ -15dBm
    Sensibilitate receptie: -34dBm
    Port FO: LC
    Tip FO: Single Mode 1310/1510nm, multi-mode
    Carcasa: aluminiu, negru
    Alimentare: 220Vac / 10W /15W
    Temperatura de operare: -40°C ~ 75°C

    • "Ne cerem scuze pentru lipsurile din aceasta sectiune
    • Niciun fisier disponibil pentru download.
Din aceeasi categorie